Prelegenci

Bartosz Dzirba

Ekspert w technologiach sieciowych ze szczególnym naciskiem na rozwiązania z zakresu wydajności sieci i aplikacji, sieci bezprzewodowych i akceleracji sieci WAN. Instruktor Cisco Networking Academy. Posiada liczne branżowe certyfikaty CCNP, CCDP, CCNP Security, FCNSP, Application Performance Appliance Certifed Trainer.

 
 

Franciszek Lewenda

Specjalista bezpieczeństwa IT z wieloletnim doświadczeniem związanym z  wdrażaniem rozwiązań bezpieczeństwa, zarówno technicznego, jak i organizacyjnego, a także projektami dotyczącymi przetwarzania informacji niejawnych stanowiących tajemnicę państwową. Certyfikowany Audytor Wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnego z ISO 27001. Posiada poświadczenia bezpieczeństwa osobowego uprawniające do dostępu do informacji oznaczonych klauzulami „Tajne” oraz „NATO Secret”.
 

Grzegorz Mańturzyk

Inżynier Sieciowy 
 
 

Klaudyna Busza

Inżynier Sieciowy
 
 

Krzysztof Zalewski

Ekspert w technologiach sieciowych, certyfikacja i specjalizacja w kierunku routing i switching. Posiada bogate doświadczenie w zakresie planowania, konfiguracji i dokumentacji sieci. 

Michał Chorubala

Ekspert w dziedzinie technologii bezpieczeństwa IT z kilkunastoletnim doświadczeniem w IT w bankowości. Obecnie pracuje jako Senior IT Security Consultant w firmie Ectacom.
 
 

 

Paweł Wilk

Eks­pert ds. bez­pieczeń­stwa sys­temów typu Unix, twórca wol­nego oprogramowania i autor publikacji oraz wykładów poświęconych ochronie prywat­no­ści i ochronie danych.


Piotr Laskowski

Przez ponad 7 lat związany bezpośrednio ze szwedzkimi producentami rozwiązań bezpieczeństwa IT. Pracując dla Cryptzone Group odpowiedzialny był za rozwój i opiekę nad rynkami CEE co kontynuuje obecnie w firmie dystrybucyjnej ePrinus. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa IT a szczególnie w: DLP, IdM, RBAC, BYOD, OTP, szyfrowania itp. zdobywane w międzynarodowych firmach i ugruntowane realiami oraz wymaganiami rynku polskiego. Uczestnik wielu projektów dotyczących implementacji systemów bezpieczeństwa IT w kluczowych firmach i organizacjach w Polsce.
 
 

Tomasz Zawicki

Specjalista bezpieczeństwa IT, od 13 lat związany z tą tematyką. Posiada bogate doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa sieci,  administrowania serwerami, zarządzania bezpieczeństwem systemów sieciowych. Posiada branżowe certyfikaty m.in. Cisco, Fortinet, Microsoft. Członek organizacji ISACA

Miejsce i data

3-4 października 2013

Hotel Narvil
ul. Miłosza 14A
05-140 Serock

Opłata

Koszt udziału w konferencji:
750 PLN (netto)

Patron honorowy


Partnerzy