Partnerzy

  Firma CORE Security jest liderem technologii komercyjnych testów penetracyjnych. Firma ma ugruntowaną pozycję i cieszy się dużym uznaniem wśród analityków branżowych działających w obszarze bezpieczeństwa. Ponad 900 organizacji na całym świecie korzysta z programu CORE IMPACT służącego do wykonywania zautomatyzowanych testów penetracyjnych. CORE  Security posiada filię badawczą – laboratorium CORELabs, którego celem jest przewidywanie, wyszukiwanie oraz rozwiązywanie przyszłych problemów dotyczących bezpieczeństwa informacji. Firma CORE Security Technologies działa na rynku od 1996 roku.
 
  Firma Cryptzone dostarcza innowacyjne rozwiązania do proaktywnej kontroli i minimalizacji ryzyka związanego z utratą informacji. Oferta firmy wspiera budowanie polityk compliance, ochrony zasobów, dostępu oraz punktów końcowych sieci i użytkowników. Cryptzone, z główną siedzibą w Szwecji, jest obecna poprzez oddziały regionalne na całym obszarze EMEA i w Stanach Zjednoczonych. Na świecie firmę reprezentuje ponad 150 partnerów. W gronie klientów Cryptzone znajdują się organizacje z sektora administracji publicznej, instytucje finansowe i firmy reprezentujące inne segmenty rynku.
 
  Firma Fluke Networks oferuje kompleksowe rozwiązania do monitorowania wydajności sieci, zaawansowane systemy zarządzania infrastrukturą sieciową oraz narzędzia do diagnozowania błędów w okablowaniu strukturalnym. Fluke Networks z siedzibą w Everett w stanie Waszyngton zatrudnia ponad 500 pracowników na całym świecie, siecią dystrybucji obejmując ponad 50 krajów. Użytkownikami jej produktów jest 96 firm rankingu Fortune 100. Połączenie z firmą AirMagnet zapewniło powstanie globalnego lidera na szybko rosnącym rynku testowania i ochrony sieci WiFi i umocnienie pozycji Fluke Networks w zakresie rozwiązań do testowania i analizy sieci niezależnie od rodzaju medium.
 
  iSEC Security Research to grupa ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w realizacji audytów bezpieczeństwa, testów penetracyjnych oraz analiz systemów informatycznych. Grupa znana jest na całym świecie z osiągnięc w dziedzinie identyfikacji problemów bezpieczeństwa.  
 
  Riverbed Technology jest specjalistą w dziedzinie poprawy wydajności infrastruktury IT. Kompleksowe rozwiązanie RPM (Riverbed Performance Management)  pozwala na  monitorowanie doświadczeń użytkownika oraz działania aplikacji, zaawansowane rozwiązywanie problemów, planowanie przepustowości oraz analizy przeprowadzane w czasie rzeczywistym.
Dzięki rozwiązaniom Riverbed, firmy mogą skutecznie realizować kluczowe inicjatywy, takie jak: wirtualizacja, konsolidacja, cloud computing oraz strategie awaryjnego odzyskiwania danych (disaster recovery), nie narażając się na utratę wydajności oraz zapewniając wgląd w aplikacje i sieci bez potrzeby zwiększenia przepustowości. Tysiące przedsiębiorstw prowadzących działalność w rozproszonych lokalizacjach używa rozwiązań Riverbed by przyspieszyć swoją infrastrukturę IT i obniżyć koszty.
 
  RSA, dział zabezpieczeń firmy EMC jest największym na świecie dostawcą rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz zarządzania ryzykiem i zgodnością z przepisami dla przedsiębiorstw. W portfolio firmy znajdują się rozwiązania do  zarządzania ryzykiem w organizacjach, zabezpieczania dostępu mobilnego i współpracy, zapewnienia zgodności z przepisami oraz zabezpieczania środowisk wirtualnych i przetwarzania w chmurze.
RSA oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie kontroli tożsamości o znaczeniu krytycznym, zabezpieczeń związanych z utratą danych, szyfrowania i zarządzania kluczami, zarządzania bezpieczeństwem oraz ochrony przed oszustwami. Rozwiązania te zapewniają wiarygodność milionom użytkowników, realizowanym przez nich transakcjom i danym.

Miejsce i data

3-4 października 2013

Hotel Narvil
ul. Miłosza 14A
05-140 Serock

Opłata

Koszt udziału w konferencji:
750 PLN (netto)

Patron honorowy


Partnerzy